Web Toolbar by Wibiya Uyandırıcı / Şokçu: İlluminati Kart Oyunları

Güncellemeler


İlluminati Konusunda Yeni Olan Arkadaşlara : Düşmanımızı Tanıyalım- İlluminatiye Giriş Yazısından Başlayarak Son Yazıya Doğru Okumasını Öneririm


Son Yazımız - Ülkemiz Üzerinde Oynanan Oyunlar ve Dinler Arası Diyalog Tehlikesi Volume IÖnemli => İlluminati'nin Yeni Oyunu ACTA

"Bir ulusu fethetmenin ve köleleştirmenin iki yolu vardır. Birisi kılıçla, diğeri borçla." (John Adams)


Amacımız "Onların" nasıl düşündüklerini bilmenizdir

12 Ekim 2011 Çarşamba

İlluminati Kart Oyunları   


ABD'de Steve Jackson Games şirketi,1994 yılında kartlarla oynanan, tabu, Monopoly gibi bir kutu oyunu çıkarttı. Oyun dediysek, aklınıza çocuk oyunları gelmesin. Jackson'un kurguladığı oyunları oynayabilmek için belirli bir "olgunluğa" erişmeniz gerekiyor. Kategori olarak "rol yapma oyunları" (Role Playing Game) sınıfına dahil edilen bu oyun özellikle ABD'de çok yaygın. Normalde masa başında oynanan, hikaye anlatımına dayalı, bilim-kurgu ve fantastik öğeleri içeren bu oyunların, kartlarla oynanan alt türleri de var. Oyunun adı ise "İlluminati New World Order" (İlluminati Yeni Dünya Düzeni) Evet, yanlış okumadınız. Hani şu dünyayı yönettiği düşünülen gizli örgüt Illuminati.

  Oyunun kutusunda şöyle yazıyor "Maybe the Illuminati are behind this game.They must be- they are by definition, behind everything" (Belki bu oyunun arkasında illuminati vardır.Her şeyin arkasında olabileceği gibi.) Şimdi 1994 yılında çıkmış bu oyunumuzun kartlarına bir bakalım eminim bir çoğu size çok tanıdık gelecek. 400 karttan en çok dikkat çekenlerini koymaya çalıştım zamanı gelince bazı kartların açıklamalarınıda yapacağım.

                                                                                 İkiz Kulelerin ve Pentagon’un Vurulması

 
   En dikkat çeken örnekle başlayalım. İkiz kulelerin vurulması! Kartın başlığı "Terrorist Nuke" yani terörist saldırısı ve kartın alt kısmındaki açıklama çok daha ilginç "Bu kartı kontrolünüz altında bulunan bir şiddet grubuna +10 güç veya +10 direnç vermek için kullanın."
  Günümüzde ikiz kulelerin ABD tarafından yıkıldığı su götürmez bir gerçek ve bunu da müslüman terörist gruplarını güçlü göstererek,ortadoğuyu işgal etmek için yapılan bir tezgah olduğuda ortada sanırım aynen kartın alt kısmındaki açıklamada olduğu gibi.

 
  Ayrıca çarpan uçağın hiç bir parçasının bulunamadığı ve görgü tanıklarının uçak sesinden çok füze sesi duydum dediği pentagon saldırısı 2001 de olmuştu ve kartların 1994'te piyasaya sürüldüğünü hatırlatayım.                             Japonya Depremi

Japonya bu sene büyük bir deprem felaketi yaşadı. Ekonomisi büyük zarar gördü. Japonya’nın teknoloji konusunda Amerika’nın en büyük rakibi olduğunu düşünürsek, bu depremin Amerika tarafından oluşturulmasına şaşmamak lazım.Tabi nükleer patlamada vardı planlarında ama az kalsın başarılı oluyorlardı.Nasıl yaptıklarına geleceğim. HAARP  teknolojisinden yararlanıyorlar.Biraz daha sabır açıklayacağım İnşa'Allah.     

            Yıkılan saat kulesi  Tokyo Wako saat kulesidir Saat kulesinde saat 11 ve 3′ü gösteriyor. Depremin olduğu tarihi tekrar bir hatırlayalım 11/03/2011          Endonezya Tsunami Felaketi

Endonezya’da 7.7 şiddetinde bir deprem olmuştu sanırım 2010 yılındaydı ve  depreme bağlı olarak dev bir tsunami oluştu. Şehir sular altında kaldı yüzlerce insan hayatını kaybetti.Tabi bu da HAARP teknolojisinin bir ürünü.


         Daha da ilginci kartın alt kısmında " Bu kart bir kıyı bölgesini hemen yok etmek için kullanılır " yazmakta               Arap Baharı

  Arap baharını medyamız her ne kadar arapların yararına göstersede bu illuminatinin planları dahilinde oluşmakta. Çünkü http://uyandirici.blogspot.com/2011/10/hollywood-ve-zihin-kontrolu.html başlıklı yazımda belirttiğim gibi kurulacak bir siyon devleti için zemin hazırlamaktalar ve sona yaklaştılar neyse konumuza dönelim. Resimlerden birinde bir dikdatör resmi var ve bilindiği üzere dikdatörler çoğunlukla Orta Doğu'da var.Ve sokaklar yanmakta,tabi evlerde pek modern olduğu söylenemez. Diğer resimde ise Askerler tarafından devrimcilerin şiddet gördüğü görülmekte bu da akıllara Libya ve Suriye'yi getirtmekte.

 Şimdi diğer kağıtlara bir göz atalımBüyük medya! En büyük silah. İnsanların nasıl hayretler içinde ve dikkatli bakışları hemen göze çarpıyor.
Sübliminal mesajlar! Bilinçaltı mesajlarıdır bakarsınız göremezsiniz, dinlersiniz duyamazsınız ama beyin algılar ilerde bu konuyu da açıklayacağım inşa'Allah.Kablolu TV! Binlerce kanal arasında kaybolmuş insanlar.
Medya Sansasyonları! İnsanları uyuşturma ve oyalama taktikleri


Empty Vee! Bitik, içi boş MTV. (Vee'de Mtv'ye çağrışım yapılmış) İnsanları boş yayınlarla ekrana bağla Mtv. Mtv'yi de açıklayacağım.
Hollywood! Işıklar,sahne,kamera .. Motor! Ve insanlar hayallere dalar. http://uyandirici.blogspot.com/2011/10/hollywood-ve-zihin-kontrolu.html başlıklı yazımda açıklamıştım.

Program dışı! İlluminati'den çıkan kişilerin düşürüldüğü rezil durumlar. Britney Spears'ı hatırlayalım.

Tarihin yeniden yazılması! Okul kitaplarına yalan  ve dolanın doldurulması.
Japon Nükleer faciası 2011 ya da Çernobil'i de kastediyor olabilir.Meksika Körfezi petrol sızıntısı 2010
Albino (Renksiz) timsahlar.Genleriyle oynanmış fazla yaşayamayan canlılar.İngiltere, çek cumhuriyeti vs. Dünyanın dört bir yanında tarlalarda bir gecede oluşan devasa şekiller. Hayalperestler için uzayda yalnız değiliz. Mantıklılar için ise Amerika o kadar uyduyu boşuna fırlatmıyor.( Bu konuyu da açıklayacağım)

Uluslararası hava organizasyonu!
Hava olayları kontrolü.Tabi yine HAARP teknolojisi bunu da açıklayacağım


NASA! Amerikalıların aya ayak basma tezgahı.Büyük yalan!
(Bilim adamları "kamera bantlarını verin inceleyelim" dedikleri zaman "bantları kaybettik bulamıyoruz" dediler.)Volkan felaketleri! İzlanda-İtalya-Şili
Yargı ve yönetimin etki altına alınarak istedikleri kararların çıkarılması.

Bankaların birleşip tek merkezden yönetilmesiPiyasa manipülasyonları.İstenilen ülkenin piyasasına etki etme.Değer spekülasyonu! Altının yükselişini hatırlayalımUluslararası Petrol Şirketleri! Amaç hem daha güçlü petrol rezervleri hem de global tekelleşme
Enerji Krizleri! Suni krizlerle piyasa manipülasyonları. İleride Amerika sahte bir enerji kriziyle dünya ekonomisine büyük bir darbe vurabilir.

Özelleştirme! Halka ucuz ve bol gıda ve tüketim maddesi sunan kuruluşların özelleştirilmesi. (Ülkemiz son yıllarda özelleştirme cenneti oldu)


Sansür! Doğruyu söyleyenlerin medyadan soyutlanması.
Bilim-Kurgu fanatikleri. Hayali senaryolarla insanları oyalamak.


Barış için öldür! İnsanların kulağına özgürlük şarkıları fısıldanacak. sağ-sol, devrim, marksizm, sosyalizm, komünizm, kapitalizm ve daha da tonlarcası. İnsanlar saflarda yer alacak, gruplaşacak, adını bile doğru dürüst koymadıkları bir şeyler için savaşmak zorunda hissedecekler ve bunun adına da  böl-parçala-yönet diyoruz
Piyango! İnsanları hayali para peşinde koşturmak.

Video oyunları! Gözleri dünyaya kapalı, hipnotize olmuş beyinler.


Telekulak! İnsanlar dinlenecek. Bazen de dinleniyormuş havası yaratılarak korku salınacak.


Hastalık kontrol merkezi!
Yeni hastalıklar üretip üç şeyi başarmak

1- Korku
2-Nüfus kontrolü
3- ilaç firmaları vasıtasıyla paraÜretilmiş hastalılardan İrlanda domuz gribi tarihi hatılaryalım kartlar 94'de çıktı hastalık 2009'da
Nüfus azalması!
atmosfere salınan gazlar ile insan ömrünün kısaltılması çünkü 10 koyun 100 koyundan daha kolay kontrol edilir. (gaz bulutlarında ki kuru kafa hemen göze çarpıyor.)
Tütün Şirketleri!
Küresel ekonominin en büyüklerinden.. Nüfus kontrol silahlarının da en etkili silahlarından

Endüstri-Ordu birleşmesi! Amerikan ordusu ve endüstrisi eşgüdümlü çalışır hatta şirketler orduya yön verir.

Reformların Süpürülmesi!
İnsanlığın yararına olan bütün reformların saf dışı bırakılması.

OPEC! Arap ülkeleri, göründüğü gibi para, lüks ve sefahat içinde kuklalaştırılması.Paralı Askerler!
Vatanı için değil, para için savaşacak askerler yaratmak.

   NATO!
İçine aldığı askeriyeleri kuklalaştıran ve kendi kuklaları için kullanan topluluk.

Deprem Makinası!
HAARP projesidir bunu da açıklayacağım inşa'Allah


Yozlaşma!
Resimde ihtiyacı olandan yardım kaçırılıyor!
BM'nin somali yardımlarına olanları bir hatırlayalım

Somali korsanlarını hatırlayalım


Derin ajan! Bir adam çıkacak amerikanın gizli belgelerini yayınlayabilecek sonra da yaşayacak gitsinler bebekleri kandırsınlar amacın orta doğu'da güvensizlik ortamı olduğu açıkca belliBu kartta da ABD başkanı Barack Obama’yı çok net bir şekilde görüyoruz. ABD onlar için artık bir tehtid teşkil etmekte. Tek bir dünya devleti olması lazım belki de Obama karalanacak ve ABD eyaletlerinde isyanlar çıkartılacak pek de mantıksız gelmiyor hani.

Bu kristal kafa için bilim adamları harıl harıl çalışmakta çünkü bu kristal tek bir parçadan oluşuyor neyse bunu da sonra açıklayacağım. Bakalım altından ne pislik çıkacak.

Aslına bakarsanız bu son 2 karttaki olaylar pek hayalperest olaylar değil. Bazı araştırmalara göre ölü bedenlere adrenalin ve bazı hormonlar enjekte edildiğinde ölünün kasları bir süre istemsiz bir biçimde tepki vermekte. Bu yüzden 2. karta "ölümsüzlük serumu" adını vermişler.Tabi ruh olmadan beden ne işe yarayacaksa artık


Bugün bile insan klonlamanın mümkün olduğu söyleniyor. İleriki tarihlerde ordu kurmak ya da başka amaçlar için insan klonlanmaya başlanabilir.Hatta başlandığı ve birkaç insan klonlandığı yönünde açıklamalar yapıldığı kulağıma gelenler arasında.


Murphy Kanunları!
Amaç ise insanların kadere olan inançları zayıflatmak ve inançsız bir toplum oluşturmak
 
    Evet söylediğim gibi 400 adet kart var ve tek tek açıklamaya kalksam yazı çok uzar. Ama önemli olanlarını açıklamaya devam edeceğim.Oyunun kartlarını gördünüz.94 yılında çıkan bu kartların da gösterdiği gibi geleceği şekillendiren birileri var. Yöntemleri fazla karışık değil. Dünya'nın en zenginlerini ve bilgililerini içlerine alarak büyüyorlar. Tek sırları ise Kabala (bkz kabala) ve ona bağlı olarak azim ve özveriyle amaçlarına çalışmaları. İlluminati örgütüne bağlı masonlar. Başka bir deyişle Kuran'ı Kerim'de bize "Dikkatli Olun" diyerek bahsedilen tek topluluk, kavim ; İsrailoğulları ve onların sadık hizmetçileri. Ha unutmadan, piyasada bu ve benzeri yazı yazanlara ve video yapanlara pek kulak asılmamasını, bunları araştıran, derleyen ve yayanların şizofren, deli ve komplo teoristi olduğunu söyleyen de onlar.  Çok da karamsar olmamalıyız ben şöyle olacak böyle olacak demem ama kesin olan bir şey  var o da çok güzel şeylerin olacağı bunu ben değil ALLAH söylüyor.
"Onlar Allah'ın nurunu ağızlarıyla üfleyerek söndürmek isterler. Fakat kafirlerin hoşuna gitmese de,Allah nurunu tamamlayacak ( dünyanın her tarafına ulaştıracaktır)" Saf suresi-8


Bir kart daha vardı unutmadan onu da göstermeden geçmeyeyim
Yorumsuz


  Söylediğim gibi onlarında  bir planı var Allah'ın da ama "Onlar tuzak kurdular, Allah da tuzak kurdu. Ve Allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır." Ali İmran - 54


 Şimdiye kadar ne kadar plan kurmuşlarsa Allah onları kendi tuzaklarında boğmuştur ve bunların arasında en ibretlik olanı ise Firavun'dur.


To be  continued .....

47 yorum:

 1. bu ne hız arkadaş daha öncekini sindirmeden sen diğerini yazmışsın dozajı uçurma hemen

  YanıtlaSil
 2. ibretlik bir olay olmuş firavunun ki

  YanıtlaSil
 3. firavuna acıdım doğrusu

  YanıtlaSil
 4. şok oldum resmen

  YanıtlaSil
 5. ateşin icadından önce cehenneme giden adamın hayreti içerisindeyim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O zaman ateş vardi sadece bulunmamisti :-)

   Sil
 6. ölümsüzlük serumunun yanındaki yazı "Tabi ruh olmadan beden ne işe yarayacaksa artık" ruh ne lan? kendi dogmatik dar görüşünden öteye geç aq. aşılamaya çalıştığınız islami düşünce kimseye bir açıklama getirmez sadece savaşınızda taraf oluşturursunuz o kadar ki zaten istediğiniz de bu gibi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. siktir lavukkk,görürsün anyayı konyayı ALLAHIN huzuruna çıktığında..Adi satanist!!

   Sil
  2. Adi satanist demişsin.. Satanistin ne olduğunu bilmeden sadece cahilliğine güvenerek konuşman yazık olmuş

   Sil
  3. Kardeş ruh olmasaydı o zaman insan ölünce şu bedenden başka ne çıkıyorki 1 saniye önce hareket eden el kol bacak şimdi kıpırdamıyor... Sana soruyorum? !!!

   Sil
  4. Olum astral seyat ne bilin mi bak ruh bedende olmazsa beden hic bi ise yaramaz ondan allah (c.c) bitek ruhumuzu aliyo mantikli olun yaa uff

   Sil
 7. @6 dar düşünce mi? tabi görüşüne saygı gösteriyorum evet ben islami dairede düşünen bir insanım. ama ruhu sadece islam dini kabul etmiyor tüm semavi dinlerde kabul gören inanıştır.Son kısımda ne saçmaladığını anlayabilmiş değilim henüz.Bu blog'da bana ait olduğundan istediğim şekilde yazma hürriyetine sahip olduğumu düşüyorum ve psikolojininde bir ruh bilimi olduğunu hatırlatırım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Adam burda mantıklı birşey demiş sizde salak salak ne diyon amq darwinizm özentisi falan filan diyosunuz. Ne boş insanlarsınız hiç birşeyi sorgulamıyorsunuz

   Sil
 8. @6 sen ne diyon amk
  hala liseli triplerinde ve darwinizm özentiliğinde kalmış
  sığ düşünmeyi bırak amk

  YanıtlaSil
 9. michaelsikkofield.blogspot.com terk

  YanıtlaSil
 10. @9 evet abi evet dünyada illuminatiyi araştıran ve araştırabilecek tek kişi michaelsikkofield'dır. Tüm telif hakları da ona aittir. Sığır seni

  YanıtlaSil
 11. amında çırpındığımın çakma sikkofieldi siktir git piç

  YanıtlaSil
 12. @9 için söylenenler unutmayıunutanadam içinde geçerlidir.
  michaelsikkofield'ı başımıza tanrı yaptınız amk cahilleri

  YanıtlaSil
 13. yaa gerçekten inanması güç.. 17 yıl önceden insanlar bunları planlıyor, Biz günlük dertlerle uğraşıyoruz...
  Gerçek mi bilemicem ama tesadüf olmadığı kesin...

  YanıtlaSil
 14. Obama kartına bakınca aklıma geldi.. Şuan Occupy Wall Street / Wall Street İşgali adı altında Amerika'da başlayan bi isyan söz konusu.. Almanya, İngiltere ve İtalya da buna dahil oluyor..

  3. dünya savaşı bu coğrafya da bizle iran arası çıkacak gibi..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ilk kıyım Şam'da olmuş sonuncusu da Şam'da olucak bildiğim kadarıyla bremın :)

   Sil
 15. Şuana kadar ki en güzel şekilde kartları deşifre eden kişi sensin sanırım

  YanıtlaSil
 16. vay anam vay neler dönmüş serhat ya

  YanıtlaSil
 17. "size the time" kartını unutmuşsunuz...En önemli kartı dünyayı kana bulayacakları tarihi veren kartı...

  YanıtlaSil
 18. blogunuz çok başarılı bir süredir araştırdığım bir konu özellikle fakat. bushun elindeki talmud görseli fake bir görsel. girip araştıran bazı önyargılı kesim o görselin fake olmasından yola çıkarak tezleri çürütmeye yönelik eleştiriler yapıyorlar. bilginize.. teşekkürler bilgiler için.

  YanıtlaSil
 19. yarmend bir çok kağıdı es geçtim çünkü kimseyi korku içinde bekleme durumuna düşürmek istemedim ama teşekkürler uyarın için zaten o kağıdı da istek gelirse izah etmeye çalışırım

  serli çok teşekkür ederim evet bende fark ettim ama yaşantısı ona bağlı olduğunu gösteriyor teşekkürler uyarın için onu da düzelticeğim

  YanıtlaSil
 20. güzel paylaşım, güzel tespitler

  YanıtlaSil
 21. daha önce bu kadar geniş bilgiler veren tek bir yere rastlamadım sen nasıl elde ettin bütün bunları? konuşmak istersen mailim anelka_9112@hot.

  YanıtlaSil
 22. ve bir şey daha illuminati.org taki geri sayım bugün 16.59 da sona eriyor site bir iki gün içerisinde kapanmış bu sadece milletlerin korku içermesi için yapılmış bir şey mi? mailim anelka_9112@hot.

  YanıtlaSil
 23. lan amına koyim ya ne olmuş bu dünyaya anasını sikiiim böle işin be vay amına da koyim bacısına da sülalesinede gelmişine geçmişine gideceği geleceği oturup kalkacağı işeyeceği banyo yapacağı yerini sikim böle boklu hayatıın

  YanıtlaSil
 24. Paradox947| Deccal tüm kozlarını ortaya koyarak kendinin 'Haşa' Tanrı olduğunu bilinçaltına verdi ve bu olaylar sonucu Modern bir yobazlık ortaya çıkıncada kendi suretini göstererek etrafında bütün insanları toplayacaktır.Ama Allah(c.c) Olanı Olacağı Herşeyi gören ve o ateşten çıkanları yeniden hak ettikleri yere gönderecektir.

  YanıtlaSil
 25. DEDEN yikamadi bu islamin Nurunu ...
  SEN mi yikacaksin eyyy Firevun un Torunu....


  YanıtlaSil
 26. Şimdi dostum birşey var bu illimunati kartında ay'a çıkma olayı yalansa o zaman bizim kuran da aya çıkışın geçtiği kamer ve inşia suresi ne olacak?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ayın yarılma mucizesi ,peygamber zamanında olmuştur, şakkul kamer..

   Sil
 27. Hayatın Şifreleri ve İlluminati hakkında aydınlatıcı bilgiler...

  Şifreler - İlluminati : https://www.facebook.com/217991505021607

  YanıtlaSil
 28. Muhtemelen sen bir illuminatı üyesisin :) kaç para aldın bu reklamları yapmak için? Bu şekilde, aslında bi sikim olmayan geri zekalıları bir bokmuş gibi göstererek nereye varmaya çalışıyorsun? Korkmalı mıyız şimdi yani? Tapınak şovalyeleri, masonlar, İlluminaticiler, sabetayistler vs vs. Ciddi bir çalışma okumak isteyen Aytunç Altındal'ı okusun kardeşim. Tırı vırıdan ibaret yoruma dayalı salak bir yaklaşım bu.. Akademik bir çalışma değil...

  YanıtlaSil
 29. "piyasada bu ve benzeri yazı yazanlara ve video yapanlara pek kulak asılmamasını, bunları araştıran, derleyen ve yayanların şizofren, deli ve komplo teoristi olduğunu söyleyen de onlar."

  Ha ha ha şimdi okudum bu yorumu da :)

  İyi ben de bir teori üreteyim şimdi o zaman :) Piyasada bu şekilde yayın yaptıran, insanlara korku salıp, bu yayınları ciddiye almalarını sağlayan ve bu yayınları yapacak olanları teker teker seçip yetiştiren eğiten de onlar :)))))

  YanıtlaSil
 30. sürekli takip etmeye çalışıyorum sizi dehşete düşüyorum ve merak etmeden geçemiyorum nereden buluyorsunuz bunları ? dengesizlere kulak asmayın heyecanla yenilerini bekliyorz biz..

  YanıtlaSil
 31. ''İLLUMİNATİ''diye bişey yok arkadaşlar.biliyorum bu yorumu ilk okuduğunuzda nasıyaa falan gibi tepkiler vereceksiniz.ama aslında bu''illuminati''hür masonların uydurduğu bir sahte örgüt ''illuminati''tamamen kafa karıştırmak için kurulmuş.ve internette dolaşırken gördüğüm bazı saçmalıklardan biride:neymiş efendim masonlar ''illuminati''nin ayakçısıymış hiç güleceğim yoktu valla:D.ulan adamların adı ''HÜR''masonlar altını çiziyorum''HÜR''tabi bu adamlarında bir efendisi var ama illuminati değil.bunların efendisi 3 yahudi aile ayrıca bu ''sübliminal mesajlar''ın olduğu stüdyolar. araştırın ve görün bunların alayının kurucusu yahudilerdir. Bilip bilmeden blog yapmayın.Ve bu gılgamış destanı gibi yorumu sonuna kadar okuduğunuz için teşekkürler.

  YanıtlaSil
 32. Bu kart ve sonunda olan olaylar gerçekler bütünüdür.Hür demişsin hür olan bir örgüt olamaz, şayet olsa örgüt olmaz cünkü ;bir insan biri tarafından yönetilir her zaman. Bu bizim yaratılışımızda var. bireysellik diye kandırılmışsınız bireysellik yoktur Ana yöneten tarafından koyun sürüsü vardır ,bu dünya için.Yayınlamalar için teşekkürler.

  YanıtlaSil
 33. birbirinden güzel oyunlar1 bir arada bulabileceginiz yeni oyun siteniz.
  www.oyunoynaaraba.com

  YanıtlaSil
 34. Yemin ederim yasamdan sogudum bence tum devletler birlesip amerikayi mahv etmeli

  YanıtlaSil
 35. Başarılı gerçekçi ve doğru yazılar gerekliydi de..bir kısmı önceden farklı kaynaklardan da öğrendiğimiz doğru ve gerekli bilgiler...teşekkürler...

  YanıtlaSil
 36. Doğru ve gereki bilgiler düzgün Bi anlatımla verilmiş..teşekkürler..

  YanıtlaSil
 37. eyyyy firavuna aaciyanlar simdi sizlere sorarim firavun size acirmiydi kafir olmayin allah cc firavun cesedini curutmedi cunku ibret alalim diye bir peyganberi kovaliyor eger hala aciyorsaniz acimayin cunku firavun muslumanlaari sevmez onlari idam edermis simdi sizde gelin o adama aciyinn

  YanıtlaSil
 38. Beyler Bu Oyunu Yapan PİÇ Herifin İnternet Sitesi
  http://http://www.sjgames.com
  Vay AMK Ne Haldeyiz
  ULAN Steve Jackson Games
  Ne Kadar PİÇ Herifsin Adamın Yaptığı Oyun Kartı İlümünatiyi Masonluğu Yansıtıyo

  YanıtlaSil